• 0

Hakkımızda

Biz Kimiz

2000 Yılında SAVAŞ TEKSTİL - SAVAŞ BALKAYA bünyesinde  kurulduk. Miso.com.tr Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Yeni Sezon Bölümü’nde mağazalarla aynı zamanda binlerce seçkin ürünleri sunarken özel kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın,kozmetik,çanta & takı kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize SAVAŞ TEKSTİL - SAVAŞ BALKAYA güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz..

Yeni Sezon ve Özel İndirim Tek Sitede

Yeni Sezon Bölümü’nde miso markası’nın seçkin ürünlerini mağzalarımız ile aynı anda sunuyor, Özel İndirim kampanyalarımız ile üyelerimizi %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz.

Tek sepet, tek kargo ücreti

İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

İade kolaylığı

Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.

Paylaştık

Sivil toplum kuruluşlarını destekliyoruz. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın önemini biliyoruz.